Dekoracje Dyplom Medale Pasowanie na przedszkolaka

Pasowanie na przedszkolaka – napis, girlanda, dyplom, medale i dekoracje

Pasowanie na przedszkolaka to wyjątkowe wydarzenie nie tylko w życiu przedszkolaków i ich rodziców. To również ogromne przeżycie dla nauczyciela oraz całego przedszkola. Grono przedszkolaków zasilą nowi. mali, ale jakże dzielni i odważni śmiałkowie, dlatego warto przyłożyć wszelkich starań, by uczynić ten dzień naprawdę wyjątkowym.

W przedszkolach przyjmowane są różne strategie na zorganizowanie tego dnia. W niektórych organizuje się przedstawienie, na które zaprasza się rodziców i dyrekcję, gdzie indziej pasowanie odbywa się wyłącznie w gronie całej przedszkolnej społeczności, ale zagadką jest aktualny czas pandemii. Tutaj pojawia się możliwość zorganizowania uroczystego wystąpienia i nagrania go, by później udostępnić rodzicom, niemniej uważam, że transmisja live o umówionej godzinie konkretnego dnia będzie zdecydowanie lepszym i bardziej uroczym wydarzeniem.

Pakiet na pasowanie

Przygotowałam dla was pakiet, w którym znajdziecie aż ponad 80 stron różności. Ostatnimi czasy pochłonięta jestem pracą zawodową, tworzeniem zległych recenzji, więc weekendy okazują sę zwyczajnie za krótkie. Dlatego szybka cobliziacja – i jest.

W środku znajdziecie:

  • kolorowy napis „Pasowanie na przedszkolaka”,
  • girlandę z napisem „Pasowanie na przedszkolaka”,
  • dyplom z okazji pasowania na przedszkolaka,
  • medale,
  • oraz mnóstwo dekoracji – nie tylko związanych z pasowaniem, ale ogólnie dotyczących uczenia się, nauki. Znajdziecie również takie, które możecie samodzielnie własnoręcznie lub komputerowo edytować dodać własne napisy, także gorąco zachęcam nauczycieli wszystkich grup wiekowych do korzystania (również tych szkolnych 😉

Napis PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

Girlanda z napisem PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

Medale dla przedszkolaków z okazji pasowania

Dyplom pasowania na przedszkolaka

Dekoracje i kolorowe grafiki do druku

Całość w formacie .PDF znajdziecie poniżej:

Koniecznie zajrzyj!

  • Nieśmiało zapraszam na Instagram  – link TUTAJ – tam znajdziecie nieco więcej o mnie, o tym co robię na co dzień, polecane produkty oraz zdjęcia z mojej przedszkolnej rzeczywistości. 
  • …oraz na Facebooka  – link TUTAJ

Facebook Comments Box

One thought on “Pasowanie na przedszkolaka – napis, girlanda, dyplom, medale i dekoracje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *