Dekoracje Girlandy Lato Wpisy

Lato – dekoracje do druku, girlanda

Ughhh, upalnie się zrobiło! Choć za oknem widać, że weekend – Wrocław dzisiaj skąpany w deszczu. Mimo że dzień wolny od pracy, to chwila wytchnienia i ochłody jest jak najbardziej wskazana. Oficjalnie lata jeszcze nie ma, ale to kwestia kilku dni, gdy będziemy mogli je powitać. Każda pora roku obfituje nowym plikiem z dekoracjami. Bardzo lubicie ten cykl – cieszy się naprawdę sporą popularnością, dlatego też nie mogło zabraknąć pakietu 100 stron dekoracji związanego z nadchodzącą porą roku.

Lato – pakiet z dekoracjami do druku

To już 4 (i ostatni w tym cyklu) pakiet dekoracji związanych z porami roku. Poprzednie okazały się niemałym hitem! 🙂 W środku znajdziecie kolorowe grafiki związane z wakacjami, morzem, plażą, morskim światem, odpoczynkiem i letnimi przyjemnościami. Dodatkowo „arbuzowy” napis „LATO” oraz „WAKACJE”, a także marinistyczną girlandę 🙂

Napisy LATO i WAKACJE

Girlanda

Kolorowe grafiki do druku

Pobierz tutaj!

Całość do pobrania w formacie .PDF znajdziecie poniżej:

Koniecznie zajrzyj!

  • Nieśmiało zapraszam na Instagram  – link TUTAJ – tam znajdziecie nieco więcej o mnie, o tym co robię na co dzień, polecane produkty oraz zdjęcia z mojej przedszkolnej rzeczywistości. 
  • …oraz na Facebooka  – link TUTAJ

Wszystkie materiały udostępniane na mojej stornie są autorskie i w pełni darmowe – nie pobieram jakichkolwiek opłat za korzystanie z udostępnianych przeze mnie plików. 

Jeżeli chcesz mi pomóc – udostępnij plik na Facebooku, zostaw komentarz i dołącz na Instagrama. To wiele dla mnie znaczy – bardzo Ci dziękuję!

Facebook Comments Box

One thought on “Lato – dekoracje do druku, girlanda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *