Etykiety Plansze dydaktyczne Wpisy

Pory roku – plansze + etykiety z nazwami miesięcy

Mimo że jesień na dobre się jeszcze nie rozpoczęła, to już wyraźnie można poczuć ją w powietrzu. Pogoda nas niestety nie rozpieszcza. Szczerze? Ja uwielbiam jesień – po prostu, a także uważam ją za najprzyjemniejszą pory roku w przedszkolu – tak, wiem, już to pisałam. Ale dzisiejszy deszcz po prostu zwyczajnie natchnął mnie do tworzenia! Pierwszy dzień nowego roku obudził we mnie świeżą energię i choć w głębi duszy czuję, że jest to inny początek roku niż zwykle, to jednak wspólne spotkanie z grupą – praktycznie całą grupą, dało mi namiastkę normalności. Mam nadzieję, że u was było podobnie 🙂

Pory roku – plansze

Działalność przedszkola tak naprawdę opiera się na cyklu pór roku. Tematy zajęć, dekoracje, piosenki, wierszyki… Dlatego też podrzucam wam dzisiaj plansze, które uzupełnią i wspomogą wasz warsztat oraz prowadzenie zajęć. Sprawdzą się również w nauce nazw pór roku – nie tylko w języku polskim.

W środku znajdziecie:

  • plansze z nazwami pór roku w języku polskim,
  • plansze z nazwami pór roku w języku angielskim,
  • plansze z symbolami pogody charakterystycznymi dla danej pory roku,
  • etykiety z nazwami miesięcy,
  • plansze przedstawiające cykl pór roku.

Etykiety z nazwami miesięcy

Całość do pobrania w formacie .PDF znajdziecie poniżej:

Koniecznie zajrzyj!

  • Nieśmiało zapraszam na Instagram 🙂 – link TUTAJ – tam znajdziecie nieco więcej o mnie, o tym co robię na co dzień, polecane produkty oraz zdjęcia z mojej przedszkolnej rzeczywistości. 
  • …oraz na Facebooka 😉 – link TUTAJ
Facebook Comments Box

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *