Karty pracy Wielkanoc Wpisy

Wielkanocne zadania do wspólnego wykonania – karty pracy dla przedszkolaków

Wielkanoc już za 1,5 tygodnia. Jak sięgam pamięcią do zeszłorocznych świąt, to zdecydowanie nie mogę powiedzieć o nich, iż byłī radosne i rodzinne. Zakładam, że te będą podobne – niestety. Tym bardziej, że od piątku siedzę zamknięta w domu, bo w niedziele mój test na Covid-19 wyszedł pozytywnie. Nie jest źle, choć bywało lepiej, natomiast muszę przyznać, że jest to najbardziej produktywny dzień w moim wykonaniu od czasu pojawienia się u mnie pierwszych objawów. Bardzo mnie to cieszy, bo miałam momentami wrażenie, że zbliżam się do najgorszego. Apeluję do was, abyście dbali o siebie i uważali, bo nie wiemy, gdzie czyha wirus. Choć przedszkola uznawane są za teren czysty od korony, to jednak zakładam, że to właśnie z pracy przytargałam to cholerstwo…

To również rok odkąd Świat Przedszkolanki zaczął działać prężniej na większą skalę – i tak trwa do dziś. Gdyby nie wasze wsparcie i obecność, pewnie już dawno porzuciłabym pomysł o prowadzeniu bloga. Motywujecie mnie – i to bardzo 🙂

Zaczęło się od „Rodzinnych zadań do wspólnego wykonania” – stąd właśnie zmierza do was edycja wielkanocna! 🙂

Wielkanocne zadania do wspólnego wykonania

Stworzyłam dla was 20 kolorowych kart pracy o tematyce wielkanocnej. Znajdziecie tam zadnia plastyczne, matematyczne, na spostrzegawczość, językowe, łączenie cech i wiele, wiele innych. Mam duży sentyment do „…zadań do wspólnego wykonania”, dlatego też staram się zachować ich pierwotną formę! Serdecznie was zapraszam i życzę wam i waszym dzieciakom/przedszkolakom dobrej zabawy podczas wykonywania zadań!

Pobierz tutaj!

Całość do pobrania w formacie .PDF znajdziecie jak zawsze poniżej:

Koniecznie zajrzyj!

  • Nieśmiało zapraszam na Instagram  – link TUTAJ – tam znajdziecie nieco więcej o mnie, o tym co robię na co dzień, polecane produkty oraz zdjęcia z mojej przedszkolnej rzeczywistości. 
  • …oraz na Facebooka  – link TUTAJ

Wszystkie materiały udostępniane na mojej stornie są autorskie i w pełni darmowe – nie pobieram jakichkolwiek opłat za korzystanie z udostępnianych przeze mnie plików. 

Jeżeli chcesz mi pomóc – udostępnij plik na Facebooku, zostaw komentarz i dołącz na Instagrama. To wiele dla mnie znaczy – bardzo Ci dziękuję!

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *