Boże Narodzenie Karty pracy Plansze dydaktyczne

Świąteczny pakiet przedszkolaka – karty pracy, plansze edukacyjne, grafomotoryka

Coraz bliżej święta – i nie da się tego ukryć! W przedszkolach i w domach choinki już pewnie ubrane, domy przystrojone, kalendarze adwentowe sukcesywnie otwierane. To również czas rozmów dotyczących świątecznych tradycji. Oczywiście, jest to święto religijne i bez względu na swoje przekonania – warto opowiedzieć dzieciom co nieco o narodzinach Jezusa. Niemniej warto pamiętać, że część rodzin obchodzi święta wyłącznie z powodu tradycji rodzinnych bez głębokich powiązań z religią, traktując je jako czas wspólnych spotkań i odpoczynku. Bez względu na wszystko – każdy z nas czuje magię tego momentu w roku. Pandemia nie sprzyja organizowaniu spotkań w szerszym rodzinnym gronie, ale mam nadzieję, że każdemu z was uda się spotkać z najbliższymi – chociażby on-line.

Świąteczny pakiet przedszkolaka

Świąteczny pakiet przedszkolaka to 40 stron wszelkich rozmaitości. Stanowi również swego rodzaju uzupełnienie „Świątecznych zadań do wspólnego wykonania” (znajdziecie je tutaj – KLIKNIJ), ponieważ w środku znajdziecie 12 kart pracy. Dodatkowo – plansze edukacyjne (również 12) z najbardziej podstawowymi zwyczajami i tradycjami świątecznymi. A także: 10 kart z zadaniami grafomotorycznymi oraz kolorowe bombki (w ilości: 5) do wycięcia i powieszenia na choince 🙂 Zapraszam do pobierania i korzystania!

Plansze edukacyjne ze zwyczajami i tradycjami

Karty pracy

Bombki do wycięcia

Grafomotoryka

Pobierz!

Całość do pobrania w formacie .PDF znajdziecie poniżej:

Koniecznie zajrzyj!

  • Nieśmiało zapraszam na Instagram  – link TUTAJ – tam znajdziecie nieco więcej o mnie, o tym co robię na co dzień, polecane produkty oraz zdjęcia z mojej przedszkolnej rzeczywistości. 
  • …oraz na Facebooka  – link TUTAJ
Facebook Comments Box

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *