Dekoracje Dzień Kota Girlandy Napisy Plansze dydaktyczne Wpisy Zwierzęta

Dzień Kota – megapaka!

Jeżeli miałabym wskazać jeden z ważniejszych dni w roku według mojego osobistego rankingu, bezwględnie w gronie faworytów znalazłaby się Światowy Dzień Kota obchodzony 17 lutego. Myślę, że nie trzeba większego wyjaśnienia – jako właścicielka trzech kocich arystokratów w zasadzie nie mam wyjścia, by tak ważne święto umknęło mej uwadze. Choć szczerze mówiąc – analizując nasze wspólne życie mogę stwierdzić, że Dzień Kota obchodzimy codziennie 😀 Nie wyobrażam sobie życia bez kotów w domu. Mimo wszechobecnej i wszechogarniającej mnie sierści oraz przeróżnych dziwnych akcji, które codziennie mnie spotykają, w zasadzie nie potrafię wskazać minusów posiadania kota (zwierzęcia) w domu. Bezwarunkowa miłość pupila wynagradza wszystko.

Obserwując media, widząc wszelką krzywdę wyrządzaną zwierzętom, stwierdzam: ludzie nie zasłużyli na zwierzęta… Na szczęście nie wszyscy! 🙂

Dzień Kota – mega plik – aż 100 stron!

Do Waszych rąk zmierza plik specjalnie przygotowany z okazji nadchodzącego Dnia Kota. To aż 100 stron, a znajdziecie tam:

  • 3 rodzaje napisów/girland – „Dzień Kota”,
  • Kolorowanki,
  • Zadania grafomotoryczne,
  • Kocie memory,
  • Kolorowe grafiki do druku!

Napis „Dzień Kota” – wersja typowo kocia

Napis „Dzień Kota” – wersja z babeczką

Girlanda „Dzień Kota”

Kolorowe grafiki do druku

Kocie MEMORY

Kolorowanki

Grafomotoryka

Pobierz tutaj!

Całość do pobrania w formacie .PDF znajdziecie poniżej:

Koniecznie zajrzyj!

  • Nieśmiało zapraszam na Instagram  – link TUTAJ – tam znajdziecie nieco więcej o mnie, o tym co robię na co dzień, polecane produkty oraz zdjęcia z mojej przedszkolnej rzeczywistości. 
  • …oraz na Facebooka  – link TUTAJ

Wszystkie materiały udostępniane na mojej stornie są autorskie i w pełni darmowe – nie pobieram jakichkolwiek opłat za korzystanie z udostępnianych przeze mnie plików. 

Jeżeli chcesz mi pomóc – udostępnij plik na Facebooku, zostaw komentarz i dołącz na Instagrama. To wiele dla mnie znaczy – bardzo Ci dziękuję!

Facebook Comments Box

One thought on “Dzień Kota – megapaka!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *