Wpisy

Wklejki do książek

Koniec tego „wyjątkowego” roku przedszkolnego już się zbliża. Czas na dyplomy, podziękowania i upominki. Przeglądając fora internetowe natknęłam się na wiele postów, gdzie nauczyciele i nauczycielki poszukiwali inspiracji na upominki dla swoich podopiecznych. Pomysłów było naprawdę wiele, choć klasyka zawsze wygrywa. Książka to nie tylko najbezpieczniejsza opcja, ale i najbardziej wartościowa, do której mamy pewność, że dziecko wróci, choćby z sentymentu. Tym bardziej, że budżet jest (jak doskonale wiemy) ograniczony i zwykle nie pozwala na wielkie szaleństwo.

Z racji epidemii udało mnie się przyoszczędzić nieco grosza z grupowego budżetu i każdy z moich dzieciaków dostanie:

  1. „Bazgraki w przedszkolu” od Kapitana Nauki,
  2. „Mądre bajki” – wydawnictwo Greg (świetna pozycja za genialną cenę, na allegro wyhaczyłam je za nieco ponad 4 zł)
  3. Dyplom na zakończenie roku oraz certyfikat mistrza zdalnej edukacji.

A jak będzie wyglądało nasze zakończenie roku? Już w te sobotę organizujemy grupowe spotkanie na działce. Świetna okazja na spotkanie się w większym gronie po długiej przerwie oraz zwykłe bycie razem choć przez chwilę. No i pożegnanie, bo przecież większość tego roku (na szczęście) była zwyczajna 🙂

Wklejki do książek

Dziś podrzucam wam skromne wklejki do książek, może uda wam się wybrać coś dla siebie. 10 różnych wzorów z tym samym tekstem. Zero patetycznych i wyniosłych cytatów, których (przyznam szczerze) nie znoszę i delikatna grafika – czyli coś, co lubię i już pewnie ze mną kojarzycie.

Zapraszam 🙂

Całość do pobrania w formacie .PDF poniżej:

Zapraszam na Instagram: TUTAJ oraz na Facebooka: TUTAJ

Trzymajcie się <3

Facebook Comments Box

2 thoughts on “Wklejki do książek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *