Dekoracje Girlandy Napisy Wielkanoc Wpisy

Wielkanocne dekoracje do druku

Wielkanoc w tym roku mnie zaskoczyła – stwierdzam to otwarcie. Mimo że nadejście wiosny = nadejście świąt wielkanocnych, tak w tym roku zaplanowałam wiele rzeczy, które w ostateczności musiałam poprzekładać, ponieważ dziwnym trafem postanowiłam zajrzeć w kalendarz. W przedszkolu ustalone już były wiosenne dekoracje – cóż, szybka zmiana! Przecież najpierw Wielkanoc! Dlatego też ratując siebie mogę wspomóc was 🙂 Kolejny raz mogę śmiało stwierdzić, że pliki z grafikami spotykają się z wielką aprobatą, co bardzo mnie cieszy i za co zmierza do was wielkie DZIĘKUJĘ 🙂

Wielkanoce dekoracje

Do waszych rąk zmierza plik z gotowymi dekoracjami do druku w tematyce wielkanocne, czyli pisanki, króliczki, kurczaki i wiele innych charakterystycznych elementów kojarzących się z tymi świętami. Dodatki dorzucam piankowy napis „Wielkanoc” 🙂

Napis „Wielkanoc”

Zestaw kolorywcjh grafik gotowych do wydrukowania

Pobierz tutaj!

Całość do pobrania w formacie .PDF znajdziecie poniżej:

Koniecznie zajrzyj!

  • Nieśmiało zapraszam na Instagram  – link TUTAJ – tam znajdziecie nieco więcej o mnie, o tym co robię na co dzień, polecane produkty oraz zdjęcia z mojej przedszkolnej rzeczywistości. 
  • …oraz na Facebooka  – link TUTAJ

Wszystkie materiały udostępniane na mojej stornie są autorskie i w pełni darmowe – nie pobieram jakichkolwiek opłat za korzystanie z udostępnianych przeze mnie plików. 

Jeżeli chcesz mi pomóc – udostępnij plik na Facebooku, zostaw komentarz i dołącz na Instagrama. To wiele dla mnie znaczy – bardzo Ci dziękuję!

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *