Dekoracje Girlandy Grafomotoryka Karty pracy Napisy Walentynki Wpisy

Walentynki – dekoracje, karty pracy, girlandy

Dopiero gdy zasiadłam do tworzenia walentynkowych dekoracji doszło do mnie, że już luty! Ledwo minęły święta i przywitaliśmy Nowy Rok, a tu już trwają przygotowania do Walentynek. Siłą rzeczy – pół stycznia przesiedziałam w zamkniętym domu z podupadającym zdrowiem, a każdy dzień wydawał mnie się sobotą – więc nie ma co się dziwić, że mam poczucie zakrzywionej czasoprzestrzeni 😀 Minął tydzień odkąd wróciłam do pracy – znowu czuję tę dobrą energię i siłę do działania. Kwarantanna nie okazała się dla mnie łaskawa, ale miło jest w końcu funkcjonować w normalnym trybie.

Walentynki

Szczerze mówiąc – prywatnie nie jestem wielką entuzjastką tego święta. Powiedziałabym nawet, że jest w nim coś, co mnie denerwuje. Wszechogarniające serduszka, prezenty, kwiatki i inne związane z tym symbole przyprawiają mnie o mdłości. Sama też nie celebruję prywatnie tego święta. W przedszkolu zwykle organizowaliśmy bale walentynkowe – choć to też zupełnie do mnie nie przemawiało. Wykorzystuję ten dzień, aby porozmawiać z dziećmi o miłości – szczególnie tej dotyczącej najbliższej rodziny, zwierząt, przyrody, ale również o przyjaźni. Staram się zwrócić uwagę na siłę tego uczucia i jego ważność. Oczywiście – symbolika jak najbardziej przewija się podczas moich zajęć, dzieci to po prostu lubią. Uwielbiają obdarzać innych (znaczących dla nich) rówieśników i dorosłych miłymi słowami oraz nie obawiają się użyć stwierdzenia: kocham cię.

W przygotowanym przeze mnie kilku znajdziecie aż 100 stron wszelkich walentynkowych rozmaitości. A oto one:

  • serduszkową napis „Walentynki”,
  • walentynkowa girlanda,
  • karty pracy,
  • ozdoby, zawieszki i adresówki,
  • kolorowanki,
  • kolorowe grafiki do druku.

Serduszkowy napis

Walentynkowa girlanda

Karty pracy

Ozdoby, zawieszki i adresówki

Kolorowe grafiki do druku

Kolorowanki

Pobierz tutaj!

Całość do pobrania w formacie .PDF znajdziecie poniżej:

Koniecznie zajrzyj!

  • Nieśmiało zapraszam na Instagram  – link TUTAJ – tam znajdziecie nieco więcej o mnie, o tym co robię na co dzień, polecane produkty oraz zdjęcia z mojej przedszkolnej rzeczywistości. 
  • …oraz na Facebooka  – link TUTAJ

Wszystkie materiały udostępniane na mojej stornie są autorskie i w pełni darmowe – nie pobieram jakichkolwiek opłat za korzystanie z udostępnianych przeze mnie plików. 

Jeżeli chcesz mi pomóc – udostępnij plik na Facebooku, zostaw komentarz i dołącz na Instagrama. To wiele dla mnie znaczy – bardzo Ci dziękuję!

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *