Wpisy

Dom – plansze demonstracyjne – GIGAPAKA!

Otoczenie inspiruje – nie da się ukryć. Jako że mija kolejny dzień kwarantanny, zainspirowało mnie to, co aktualnie mnie otacza, czyli dom. Nieźle się nagłowiłam, by stworzyć pełny plik zawierający aż 100 stron. Uwierzcie mi, że odnalezienie odpowiednich elementów wcale nie było takie proste, jak mogłoby się wydawać. Przeskanowałam każde pomieszczanie i zawartość szafek – chyba się udało. Zresztą ocenicie sami 🙂

Zawartość pliku

Jak już wspominałam – w pliku znajdziecie aż 100 stron plansz demonstracyjnych zawierających pomieszczenia domowe, sprzęty i wyposażenie. Każda plansza zawiera ilustrację, nazwę zapisaną literami drukowanymi oraz pisanymi, a także nazwę podzieloną na sylaby z wyszczególnienie samogłosek i spółgłosek. Starałam się w pełni wyczerpać temat, choć pewnie i tak czegoś będzie brakowało (mam nadzieję, że jak najmniej!)

Pobierz tutaj!

Koniecznie zajrzyj!

  • Nieśmiało zapraszam na Instagram  – link TUTAJ – tam znajdziecie nieco więcej o mnie, o tym co robię na co dzień, polecane produkty oraz zdjęcia z mojej przedszkolnej rzeczywistości. 
  • …oraz na Facebooka  – link TUTAJ

Wszystkie materiały udostępniane na mojej stornie są autorskie i w pełni darmowe – nie pobieram jakichkolwiek opłat za korzystanie z udostępnianych przeze mnie plików. 

Jeżeli chcesz mi pomóc – udostępnij plik na Facebooku, zostaw komentarz i dołącz na Instagrama. To wiele dla mnie znaczy – bardzo Ci dziękuję!

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *