Dekoracje Dyplom Dzień babci i dziadka Girlandy Grafomotoryka Karty pracy Napisy Wpisy

Dzień Babci i Dziadka

Ufff! Urlop się trochę przedłużył, ale zdecydowanie nie narzekam z tego powodu. Czas wrócić do pracy i ponownie wskoczyć w intensywny tryb, co obecnie nie jest łatwe. Niemniej – kto nie potrzebuje czasu, aby odpocząć, wyciszyć się, aby móc spędzić go z rodziną bez Internetu? Co by tu nie mówić – tęskno mi było, dlatego z zapałem wzięłam się do przygotowywania kolejnych materiałów. Siłą rzeczy – padło na zbliżający się Dzień Babci i Dziadka… zbliżający się dość szybko, a przyznaje się, że u mnie plany na razie znikome. Szybko więc nadrabiam, a nad scenariuszem i upominkami będę się zastanawiać w najbliższym dniu. Na pewno będziecie mogli je zobaczyć i (być może) zainspirować się na Instagramie 🙂

Dzień Babci i Dziadka – plik z pomocami

Podrzucam wam plik stworzony z myślą o tychże ważnych świętach. W środku jak zwykle wiele rozmaitości, a mianowicie:

Girlanda z napisem „Dzień Babci i Dziadka”

Dyplomy

Ramki na portrety dziadków

Krawat dla dziadka i kwiatek dla babci

Grafiki do druku

Kolorowanki i zadania grafomotoryczne

Pobierz!

Całość do pobrania w formacie .PDF znajdziecie poniżej:

Koniecznie zajrzyj!

  • Nieśmiało zapraszam na Instagram  – link TUTAJ – tam znajdziecie nieco więcej o mnie, o tym co robię na co dzień, polecane produkty oraz zdjęcia z mojej przedszkolnej rzeczywistości. 
  • …oraz na Facebooka  – link TUTAJ
Facebook Comments Box

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *