Boże Narodzenie Karty pracy Rodzinne zadania do wspólnego wykonania Wpisy

Świąteczne zadania do wspólnego wykonania

Od tego wszystko się zaczęło. Kto by pomyślał, że niewinne karty pracy stworzone dla moich przedszkolaków w ramach nauczania zdalnego zaprowadzą mnie właśnie tutaj. Jeden plik – puściłam w świat, bo lubię dzielić się z innymi i wspierać ich w pracy tym, co udało mnie się stworzyć. Efekt – o, podoba się, jest zainteresowanie, nawet całkiem spore. Nauczanie zdalne trochę się przeciągało, dlatego też powstała kolejna część „Rodzinnych zadań do wspólnego wykonania” – i dalej – trzecia, czwarta, piąta, szósta… Moje karty pracy zyskały naprawdę spore uznanie i były udostępnianie na stornach przedszkoli, szkół i wykorzystywane po prostu w domach przez rodziców. Kolejne pliki z planszami demonstracyjnymi, informatory, bajki, dekoracje, dyplomy, medale… I jesteśmy tutaj. Nawiązuję kontakty z wydawnictwami, firmami, dołączam do mniejszych i większych projektów – nawet nie wiecie, ile aktualnie mam pracy, co mnie bardzo cieszy, bo jest to obszar, w którym się spełniam i sprawia mi to ogromną przyjemność. Dzięki komu to wszystko? Dzięki Wam.

Z tego miejsca dziękuję Wam za Waszą obecność, wspaniałe wiadomości, miłe słowa. Motywujecie mnie, wspieracie, podsuwacie pomysły, ale przede wszystkim niesiecie w świat moje wytwory, dzięki czemu grono fanów Świata Przedszkolanki stale się powiększa! Dziękuję za każde komentarz, like, za każde udostępnienie i wszystkie wiadomości! Jesteście najlepsi 🙂

Świąteczne zadania do wspólnego wykonania

Świąteczne zadania to ukłon. Ukłon w Waszą stronę, chęć odświeżenia tematu i powrotu do początków. Tworząc ten plik czułam prawdziwe ciepło. Nie tylko dlatego, że po prostu miło jest powspominać, ale to pewnie też magia zbliżającego się świątecznego czasu. Już dzisiaj nie mogłam się powstrzymać i swoją przedszkolną salę zaczęłam ozdabiać światełkami i innymi tworzącymi świąteczny klimat bajerami w rytm świątecznych piosenek. Lubię. Lubię ten czas w przedszkolu. Chyba jeszcze bardziej niż jesień. Piosenki, kolędy, zapach choinki i pierników, przedstawienia (w tym roku robimy mały występ on-line) – to się po prostu czuje całym sobą.

Wykorzystajcie te karty w domach i przedszkolach. Spędzicie ten czas z dziećmi. Pozwólcie im kreatywnie się rozwijać i jeszcze bardziej poczuć magię. Po prostu – bawcie się dobrze!

W pliku znajdziecie 30 totalnie różnych kart pracy – każdy znajdzie coś dla siebie! 🙂

Całość do pobrania w wersji .PDF znajdziecie poniżej:

Koniecznie zajrzyj!

  • Nieśmiało zapraszam na Instagram  – link TUTAJ – tam znajdziecie nieco więcej o mnie, o tym co robię na co dzień, polecane produkty oraz zdjęcia z mojej przedszkolnej rzeczywistości. 
  • …oraz na Facebooka  – link TUTAJ
Facebook Comments Box

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *