Dekoracje Girlandy Karty pracy Wpisy

Dzień Pluszowego Misia – dekoracje, karty pracy, napisy, girlanda

W nadchodzącą środę swoje święto obchodzi najmilsza, najbardziej mięciutka i przyjemna postać na półkach z zabawkami – Pluszowy Miś. Któż nie pamięta swojego najlepszego przyjaciela z dzieciństwa? I choć ten dzień w przedszkolach będzie nieco inny niż zwykle, bo w większości przypadków nie będzie można przynieść swojego ukochanego misia, to jednak warto uczcić ten dzień w nieco inny sposób. Miejmy nadzieję, że już za rok nie będzie żadnych ograniczeń i pluszaki będą mogły towarzyszyć nam i naszym przedszkolakom w tym cudownym i wyjątkowym dniu.

Mimo że na rynku nie brakuje nowoczesnych zabawek z wieloma funkcjami, bajerami i innymi ulepszeniami, to pluszowy miś zdecydowanie wygrywa. Nie musi się nawet bronić, bo nie ma szans na to, by został zdetronizowany – król zabawek jest tylko jeden! 🙂 Dzieci bardzo silnie związują się ze swoimi pluszakami, które służą do tulenia, targania, czasami zamieniają się w poduszkę, a nawet wcielają się w różne role w zabawie. Misie są po prostu dla dzieci bardzo ważne. Skoro dzieci obchodzą urodziny i święta, to dlaczego nie świętować dnia ukochanego przyjaciela? 🙂

Dzień Pluszowego Misia – materiały

Podrzucam wam plik z materiałami na Dzień Pluszowego Misia. W środku znajdziecie napisy, girlandy, karty pracy, odznakę „Przyjaciela Pluszowego Misia” oraz kolorowe grafiki do wydrukowania i wykorzystania w postaci misiowych dekoracji.

Misiowa odznaka

Misiowe karty pracy

Misiowe grafiki do druku

Girlanda „Dzień Pluszowego Misia”

Całość do pobrania w formacie .PDF znajdziecie poniżej:

Koniecznie zajrzyj!

  • Nieśmiało zapraszam na Instagram  – link TUTAJ – tam znajdziecie nieco więcej o mnie, o tym co robię na co dzień, polecane produkty oraz zdjęcia z mojej przedszkolnej rzeczywistości. 
  • …oraz na Facebooka  – link TUTAJ
Facebook Comments Box

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *