Rodzinne zadania do wspólnego wykonania

Rodzinne zadania do wspólnego wykonania – część 6

Jak ten czas szybko leci! To już 6. część „Rodzinnych zadań do wspólnego wykonania”! Cykl zadań szturmem zdobył serca Wasze i Waszych dzieci, co jest najlepszym motorem do działania. Tworzenie kart sprawia mi ogromną radość, ale jeszcze większą sprawiają mi pozytywne feedbacki od najmłodszych, do których zdania są adresowane. Dzieci to najsurowsi sędziowie (i najbardziej szczerzy) – więc tym bardziej każde miłe słowa z ich strony traktuję jako wyjątkowy komplement. Cóż, niełatwo zadowolić młodych odbiorców – robię, co mogę i jak na razie jestem na dobrej drodze. Tfu, tfu… 🙂

„Rodzinne zadania do wspólnego wykonania. Cz. 6” to zestaw 20 kart pracy o różnej tematyce – klasyk 🙂 Jako że realizuję aktualnie temat poświęcony muzyce, odnajdziecie tam kilka kart właśnie w tym klimacie.

Co jeszcze? Labirynt, dzielenie na sylaby, podziały na samogłoski i spółgłoski, łączenie w pary, ćwiczenia na spostrzegawczość, przeliczanie, malowanie, rysowanie, kolorowanie, rozpoznawanie emocji, wskazywanie przeciwieństw, a nawet PROJEKTOWANIE! 🙂 Mój ulubiony misz-masz w szóstej odsłonie – brzmi nieźle. Zresztą, co tu dużo mówić – zobaczcie i oceńcie sami.

Wersja .PDF do pobrania poniżej:

Bawcie się dobrze! Życzę Wam wielu radości i satysfakcji z i w trakcie wykonywania zadań <3

Ściskam i pozdrawiam!

Facebook Comments Box

One thought on “Rodzinne zadania do wspólnego wykonania – część 6

  1. Pani pomoce są nieocenione. Mój 6 letni syn, ale nawet 10 letnia córka lubią wykonywać zadania z wszystkich części. Dziękuję, jest Pani Wielka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *