Dekoracje Halloween Karty pracy

Przedszkolne dyniobranie i Halloween – alfabet, girlanda, karty pracy, memory, fotobudka

Październik – czas dyniobrania. Wszędzie dynie – w sklepach, w domach, w ogródkach. Lubię ten czas. Czuć jesień w powietrzu. Gdy idę do przedszkola, przed wejściem witają mnie kolorowe dynie, bo co roku organizowany jest u nas konkurs na najsympatyczniejszą dynię. To również moment dylematów – obchodzić Halloween, czy nie? Dobrą alternatywą są Bale Dyniowe – tańce, zabawy, konkursy. Niemniej jestem zdania, że nie warto się w pełni wzbraniać. Takie święto istnieje – chcecie czy też nie, stąd uważam, że warto chociażby dzieciom o nim wspomnieć i przybliżyć ideę. W końcu to głównie dzieci poszukują cukierków lub proponują psikusa 🙂 Dlatego też w przygotowanych przeze mnie materiałach znajdziecie elementy nawiązujące do Halloween, co nie oznacza, że musicie je wykorzystać. Są również elementy dyniowe bez jakiejkolwiek konotacji, także każdy znajdzie coś dla siebie 🙂

Dyniowy pakiet

Dyniowy pakiet to dwa rodzaje alfabetów czy też girland do dowolnego wykorzystania – możecie ułożyć z nich napis na gazetkę lub wykorzystać do zabaw z literami.

W środku znajdziecie też kilka kart pracy, a raczej miłych zadań i zabaw – poszukiwanie pary, wycinanie puzzli, zadania grafomotoryczne, projektowanie dyni czy labirynty.

Dorzucam również gadżety do Halloweenowej fotobudki!

…oraz memory!

Całość w formacie .PDF znajdziecie poniżej:

Koniecznie zajrzyj!

  • Nieśmiało zapraszam na Instagram  – link TUTAJ – tam znajdziecie nieco więcej o mnie, o tym co robię na co dzień, polecane produkty oraz zdjęcia z mojej przedszkolnej rzeczywistości. 
  • …oraz na Facebooka  – link TUTAJ
Facebook Comments Box

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *