Dekoracje Dzień Chłopaka Wpisy

Dzień Chłopaka – girlanda, medale, krawaty, dyplom, muchy, foto rekwizyty.

30 września – Dzień Chłopaka – to już w środę. Dlatego też nadciągam z pomocą i materiałami na ten szczególny dzień. U mnie jest on wyjątkowy, ponieważ prowadzę bardzo sfeminizowaną grupę – mam tylko 8 chłopców i siłą rzeczy bywają zdominowani przez 17 dziewcząt. Na co dzień staramy się, by czuli się ważni i zauważeni, a już szczególnie 30 września. Zdecydowanie bardziej rozpowszechnionym dniem jest Dzień Kobiet. Ale hola, hola – o naszych mężczyzn (małych i dużych) również trzeba dbać i zabiegać, a co! 🙂

Dzień chłopaka – girlanda

Aby w sali stworzyć wyjątkowy nastrój podkreślający tenże dzień, podrzucam wam girlandę z napisem „Dzień Chłopaka” oraz „30 września”. Idealnie sprawdzi się na szkolnej gazetce, tablicy informacyjnej, czy też w formie dekoracji powieszonej pod sufitem lub na oknie.

Krawaty dla chłopców

Powszechnie znanym pomysłem na podarunek dla chłopców są krawaty – świetny męski symbol oraz pamiątka.

Muchy dla chłopców

Są krawaty to nie może zabraknąć much. Czarno-białe do pokolorowania i ozdobienia przez dziewczynki, czyli świetna, personalizowana, wyjątkowa, autorska i niepowtarzalna pamiątka dla każdego małego mężczyzny.

Medale dla chłopców

Oczywiście nie mogło zabraknąć medali!

Dyplom superchłopaka!

Dopełnieniem będzie dyplom dla superchłopaka! 🙂

Rekwizyty do fotobudki

Gdy prezenty i upominki zostaną wręczone – czas na zabawę. Wszelkie tańce, konkursy i zabawy ruchowe jak najbardziej sprawdzą się tego dnia. Wypadałoby również uczcić to święto wspólną fotografią – a może nawet zorganizowaniem fotobudki z rekwizytami w męskim klimacie! 🙂

Całość do pobrania w formacie .PDF znajdziecie poniżej:

Koniecznie zajrzyj!

  • Nieśmiało zapraszam na Instagram  – link TUTAJ – tam znajdziecie nieco więcej o mnie, o tym co robię na co dzień, polecane produkty oraz zdjęcia z mojej przedszkolnej rzeczywistości. 
  • …oraz na Facebooka  – link TUTAJ
Facebook Comments Box

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *