Wiosenne pakiety

Wiosna na łące

Wiosna w pełni. Pogoda cudowna, słońce praży, ale niestety lepiej zostać w domu. Choć mały spacer jak najbardziej jest wskazany. Najlepiej jest wybrać się na łąkę, daleko od zgiełku miasta, ludzi, ale blisko natury. Zainspirowana pogodą, poszłam w stronę zdecydowanie łąkowo-wiosennego klimatu. Już nie mogę się doczekać, aż będę mogła w pełni korzystać z dobrodziejstwa przyrody bez żadnych obaw.

Wiosna na łące to ponad 30-stronicowy pakiet, w którym znajdziecie plansze edukacyjne oraz karty pracy. Zapraszam do oglądania, pobierani i udostępniania.

Wiosenne plansze edukacyjne z językiem angielskim

Znajdziecie ich aż 21! Na górze – angielski odpowiednik, na dole – polski wersja oraz podział na sylaby. Do tego piękna i kolorowa grafika, na której dzieciaki chętnie zawieszą oko.

Matematyczne plansze 1-5

Dorzuciłam także 5 plansz matematycznych do nauki liczenia. Zawierają zapis liczbowy, kropki do przeliczania, wskazanie na palcach oraz kolorowe grafiki.

Karty pracy

Karty pracy muszą się znaleźć. Można wiele mówi na temat ich dobrych i złych stron, ale świetnie się sprawdzają w edukacji zdalnej. W pakiecie znajdziecie przeliczanie, labirynty, rysowanie, kolorowanie, grafomotorykę.

Całość w wersji .PDF znajdziecie w pliku poniżej 🙂

Dobrego wieczoru 🙂 <3

Facebook Comments Box

4 thoughts on “Wiosna na łące

  1. Dzień dobry,

    Wspaniałe prace ! Czy pojawią się kart pracy z cyframi do 10 bo w prezentacji wiosna sa przepieknie opracowane ale tylko do 5

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *