Dekoracje

Jesienne dekoracje – grafiki do wydrukowania

Wrzesień = jesień. Moja ulubiona pora roku w przedszkolu. Kasztany, kolorowe liście, żołędzie, cudowne prace plastyczne z wykorzystaniem naturalnego materiału, chłodne dni i spacery. Jesień ma swój niepowtarzalny klimat, a dzięki pracy z dziećmi nie wiem, co to jest „jesienne depresja” 🙂

Jesienne dekoracje

Jeśli chodzi o jesienne dekoracje, to zwykle wieszam je bliżej pierwszego dnia jesieni, niemniej wiem, że sporo z was już planuje w swojej sali stworzyć jesienny klimat 1. września. Kwestia dekorowania sali w obecnej pandemicznej sytuacji jest różna – niestety. Niektórzy mogą robić to bez ograniczeń, drudzy nie mogą ozdabiać sali, a inni mogą wykorzystywać wyłącznie laminowane elementy. I to właśnie z myślą o tych ostatnich podrzucam wam gotowe grafiki do wydruku, które śmiało zalaminujecie 🙂 W środku znajdziecie grafiki takie jak – girlanda z napisem „JESIEŃ”, owoce, pogoda, zwierzęta, rośliny, liście, grzyby i wiele, wiele innych, ponieważ plik składa się aż ze 100 stron! Także mam nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Całość w formacie .PDF znajdziecie poniżej:

Koniecznie zajrzyj!

  • Nieśmiało zapraszam na Instagram 🙂 – link TUTAJ – tam znajdziecie nieco więcej o mnie, o tym co robię na co dzień, polecane produkty oraz zdjęcia z mojej przedszkolnej rzeczywistości. 
  • …oraz na Facebooka 😉 – link TUTAJ
Facebook Comments Box

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *