Nazwy grup - etykiety

Nazwy grup przedszkolnych z motywem zwierząt – etykiety

Lubię wam pomagać, ale lubię też, gdy wy pomagacie mnie. Dlatego bardzo, bardzo, bardzo wam dziękuję, za tak liczny odzew pod postem na Facebooku odnośnie nazw waszych grup. Liczba komentarzy przeszła moje najśmielsze oczekiwania, stąd pracę podzieliłam sobie na kategorie.

Dziś zmierza do was część zwierzęca, ale przed nami jeszcze część owocowa – dokładniej można powiedzieć, że spożywcza 😀 oraz część ogólna – lepiej zwana „misz-masz”. Ale powolutku, trzeba sobie dozować doznania, nieprawdaż? 🙂

Zwierzęce etykiety

W pliku znajdziecie 30 etykiet z nazwami grup z kategorii „Zwierzęta”. Idealnie sprawdzą się jako wizytówka grupy do przyklejenia na drzwiach wejściowych do sali. Nie chcę się powtarzać, bo pewnie uznacie, że już się robię powoli nudna, ale – rzecz jasna – grafika jest skromna i nieprzesadzona (w moim odczuciu, oczywiście) 🙂

Postaram się poniżej wyszczególnić wszystkie nazwy:

 • pszczółki,
 • jeżyki,
 • sówki,
 • króliczki,
 • żabki,
 • krokodylki,
 • motylki,
 • kraby,
 • kangurki,
 • tygryski,
 • liski,
 • biedronki,
 • zajączki,
 • wesołe zajączki,
 • delfinki,
 • kotki,
 • świetliki,
 • małpki,
 • żuczki,
 • chomiki,
 • wiewiórki,
 • misie,
 • misiaki,
 • sarenki,
 • koliberki,
 • pingwiny,
 • jaskółki,
 • szpaczki,
 • wróbelki,
 • sikorki.

Mam nadzieję, że niczego nie pominęłam!

Całość do pobrania w wersji .PDF poniżej:

Koniecznie zajrzyj!

 • Nieśmiało zapraszam na Instagram 🙂 – link TUTAJ – tam znajdziecie nieco więcej o mnie, o tym co robię na co dzień, polecane produkty oraz zdjęcia z mojej przedszkolnej rzeczywistości. 
 • …oraz na Facebooka 😉 – link TUTAJ
Facebook Comments Box

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *