Check-listy dla rodziny

Check-lista dla rodziny!

Niestety - jeszcze trochę posiedzimy w domach. Ale co zrobić, gdy brakuje nam już pomysłów? Dzieci chcą jeszcze i jeszcze, a my nie mamy pojęcia, co możemy jeszcze im zaproponować. 

Nadciągam z pomocą!

Check-lista pełna pomysłów na każdy dzień tygodnia! Drukujecie, wieszacie na lodówce i macie zagospodarowany cały dzień. Proste, prawda? Oczywiście, można ją modyfikować i dostosowywać do własnych możliwości, ale myślę, że niejedną osobę uratuje z opresji. Dla dzieci jest to też świetny wyznacznik organizacji dnia. Wiedzą, jakie zadania mają do wykonania, angażują się w ich wykonanie, stawiają ptaszki przy tych czynnościach, które zostały już zrealizowane. Mają poczucie wykonania zadania, sprawstwa i naoczny dowód na powodzenie i sprostaniu zadaniom. Dodatkowo – każdy dzień może podsumować zaznaczając emotkę odpowiadającą jego samopoczuciu.

Super sprawa dla całej rodziny, nie tylko dlatego, że wspomaga codzienność jako taką, ale zbliża do siebie dzieci i rodziców. Spójrzcie sami! 🙂

Link do pobrania wersji .PDF poniżej. Dajcie znać, co o tym myślicie. <3

Trzymajcie się zdrowo! <3

Facebook Comments Box

5 thoughts on “Check-lista dla rodziny!

  1. Świetny pomysł, już ściągnęłam. Na pewno wykorzystam w niedalekiej przyszłości, że umilić czas dzieciakom i ich rodzicom 🙂 Dziękuję pięknie 🙂

  2. hejj! świetna sprawa! można zrobić w formie „Słoika na nudę” – wrzucić pomysły do wielkiego słoika ozdobionego przez rodzinkę i w czasie nudy losować „check’i” Pozdrawiam wszystkich zdrowiutko!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *