Rodzinne zadania do wspólnego wykonania

Rodzinne zadania do wspólnego wykonania – część 4

Tadaaaam! Przedstawiam wam oficjalnie 4. część uwielbianych przez was i dzieci (te prywatne i te przedszkole 🙂 ) „Rodzinnych zadań do wspólnego wykonania” – 17 kart pracy, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie! <3

Tematyka jest – jak zwykle – zróżnicowana, choć starałam się sfokusować na wiośnie – w końcu tak długo na nią czekaliśmy, ale niestety nie możemy z niej w pełni korzystać. Ale spokojnie, wiosna na nas poczeka! A teraz możecie mieć jej choć troszkę w trakcie wykonywania zadań. Przekrój standardowy – od zadań grafomotorycznych, matematycznych, przyrodniczych, po językowe i plastyczne. Ba! Nie zapomniałam również o wstawce ruchowej, ale tym razem połączona jest z gimnastyką buzi i języka. Dodatkowo dorzucam kolejne przepisy na wszelkiego rodzaju masy i farby. A to wszystko po to, by nuda nie miała miejsca w waszych domach! Nie ma na co czekać, jedziemy! 🙂

Trzymajcie się zdrowo, korzystajcie z moich wszelkich propozycji. Dziękuję za to, że jesteście ze mną! Aha! – ZOSTAŃCIE W DOMU! 🙂 <3

Facebook Comments Box

6 thoughts on “Rodzinne zadania do wspólnego wykonania – część 4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *