Informatory dla dzieci

Dzień Ziemi – informator dla dzieci

Ostatnio zastanawiałam się, co przygotować dzieciakom z okazji nadchodzącego Dnia Ziemi – 22 kwietnia. Uznałam, że skoro sama nie będę mogła z nimi porozmawiać o ochronie środowiska i innych związanych z tym zagadnieniach, postanowiłam przygotować dla nich informator, który rozszerzy ich wiedzę na temat planety, na której żyją, ale i pozwoli utrwalić wiadomości już posiadane. Nie będę się rozwodzić nad tym, że temat jest niezwykle istotny, szczególnie teraz, bo… ja już chcę Wam to pokazać! Nie mogę się doczekać! 🙂

Materiał jest zarówno dla młodszych, jak i starszych dzieci. Starałam się pisać prostym językiem, choć łatwo nie było! Kolorowa grafika, Ziemia w roli narratora i certyfikat dla prawdziwego pomocnika Ziemi! A to wszystko dla Was i Waszych dzieciaków.

Niech idzie w świat! 🙂

Mam nadzieję, że Wam się przyda i przypadnie do gustu młodym odbiorcom! <3

Facebook Comments Box

37 thoughts on “Dzień Ziemi – informator dla dzieci

  1. Serdecznie Panią witam, chciałam wyrazić moją ogromną radość i wdzięczność za te wspaniałe pomoce, którymi obdarowuje Pani nasze dzieciaki. Kawał dobrej roboty! Ściskam serdeczne.

  2. Wspaniała pomoc, wielki ukłon za ogromną pracę i chęć podzielenia się z innymi. Jest Pani WIELKA. Dziękuję i życzę mega zdrowia i nowych pomysłów.

  3. Wspaniała pomoc, doceniam ogrom pracy i chęć podzielenia się z innymi. Jest Pani WIELKA. Dziękuję i życzę mega zdrowia i dalszych pomysłów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *