Kalendarz przedszkolny

Kalendarz przedszkolny 2020/2021

Powiem wam szczerze, że już dawno się tak nie nadziubałam, tak jak teraz. Ale jest! Gotowy! Kalendarz przedszkolny na cały rok 2020/2021. Jest to totalny musi have każdego nauczyciela. Nie tylko dlatego, by wiedzieć, jak mamy dzień tygodnia, ale również po to, by pamiętać wszystkie ważne dni przypadające w danym miesiącu. Przedszkole ma to do siebie, że świętujemy wiele specjalnych i wyjątkowych dni, dlatego warto być na bieżąco. 🙂 Ale o tu dużo mówić – dobrze też mieć miejsce, gdzie będziemy mogli zanotować istotne sprawy – dlatego też uwzględniłam miejsce na notatki. Poza tym miło, gdy na tablicy korkowej możemy przyczepić kolorowy akcent. Moje dzieciaki uwielbiają zgadywać na podstawie ilustracji, co to za dzień – dlatego też nie zapomniałam dodać małych obrazków! Zerknijcie, oceńcie i koniecznie – drukujcie!

Kalendarz przewidziany jest na format A4, ale jeżeli macie możliwość wydrukowania w formacie A3 – również da radę i będzie prezentował się jeszcze lepiej!

Mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku, bo otwarcie mówię – już mnie się w oczach mieni od mnogości grafik 😀

Oczywiście całość do pobrania w formacie .PDF poniżej:

Zapraszam was serdecznie do dołączenia do mnie na Instagramie – TUTAJ

Link do Facebooka – TUTAJ

Trzymajcie się ciepło <3

Facebook Comments Box

3 thoughts on “Kalendarz przedszkolny 2020/2021

  1. Chce podziękować serdecznie Pani za tak trudną pracę. Wykorzystam kalendarz do pracy z moją przyszłą klasą pierwszą w Litwie.
    Pozdrawiam życząc dobrego letniego odpoczynku.
    Leonarda.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *