Wpisy

Dyplomy na zakończenie przedszkola

Oficjalnie stwierdzam, że świat ogarnęła DYPLOMOZA. Dzieciaki dostają dyplomy dosłownie za wszystko – za umycie rąk, za posprzątanie i pewne znajdzie się jeszcze wiele, wiele innych „okazji”.

Czy to dobrze? Nie wiem. Ogólnie nie mam nic przeciwko, niemniej uważam, że wtedy renoma dyplomu, który niegdyś był ogromnym wyróżnieniem i pamiątką, dzisiaj przez ową wszechobecność traci swój urok, a przede wszystkim – traci moc i siłę znaczenia.

To nie wszystko – dostaję wręcz szału (!), gdy widzę dyplomy, które ociekają wręcz grafiką, kolorami, przepychem. Jestem zwolennikiem teorii „im mniej, tym lepiej”, dlatego mnogość kolorów, które są często bardzo krzykliwe… oraz ilość grafiki wciśniętej w każde wolne miejsce przyprawia mnie o mdłości. Dlatego też, gdy już naprawdę muszę, tworzę dyplomy sama. Są one zdecydowanie bardziej skromne i stonowane od tych, które miałam możliwość zobaczyć (przynajmniej tak mi się wydaje) – ale bardzo to lubię. Zawsze przy tworzeniu tego typu rzeczy zastanawiam się, czy taki oto dyplom powiesiłabym sobie na ścianie. Jeżeli tak – to znaczy, że dla mnie jest OK i mogę puszczać śmiało w świat 🙂

Dyplomy na zakończenie przedszkola

Podrzucam wam 8 wzorów stworzonych przeze mnie dyplomów dla przedszkolaków żegnających się z przedszkolem. Pewnie niebawem podrzucę wam również dyplomy na koniec roku dla pozostałych grup wiekowych (o ile te przypadną wam do gustu :).

Co jak co – ale zakończenie roku, a tym bardziej ukończenie pewnego etapu edukacji to prawdziwie godna okazja, by dyplom wręczyć, czy też otrzymać.

A oto one!

Certyfikat mistrza zdalnej edukacji

Jako bonus dorzucam certyfikat mistrza zdalnej edukacji – może akurat ktoś poszukuje i wykorzysta 🙂

Całość oczywiście do pobrania w pliku .PDF poniżej:

Żeby tradycji stało się zadość – wpadajcie na Instagram <3 Link TUTAJ

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *