Zwierzęta

Wycieczka do ZOO

Uff! Udało się pozałatwiać wszystkie bieżące sprawy związane m.in. ze sprawozdaniami, prezentacjami i kompletowaniem dokumentów. Jeszcze tylko rozmowa i staż zakończony. Choć człowiek chciałby więcej i częściej, to jednak doba bywa zbyt krótka – niestety. Ale pełna mobilizacja sił, lecimy dalej.

Wycieczka do ZOO

Dziś do Waszych rąk leci pakiet „Wycieczka do ZOO”. A co w środku? 30 kart demonstracyjnych z (mniej lub bardziej) egzotycznymi (ale na pewno najbardziej popularnymi) zwierzętami, które można spotkać w ZOO. Pominęłam zwierzęta stricte morskie/wodne – będzie o tym osobny plik. Każde zwierze opatrzone jest podpisem z wyszczególnionymi samogłoskami i spółgłoskami.

Karty pracy

Karty pracy – ach! No wiadomo, że są! 🙂 Łącznie jest ich 10, choć znajdziecie jedną nieco bardziej rozbudowaną. Zobaczcie sami, jak się prezentują 🙂

Zasady zachowania w ZOO

Dorzucam również grafikę, na której są zawarte najważniejsze zasady zachowania podczas wycieczki do ZOO.

Całość do pobrania w wersji .PDF poniżej:

Zapraszam (jak zwykle) do dołączenia do mnie na Instagramie: https://www.instagram.com/swiat_przedszkolanki/

Trzymajcie się 🙂 Już szykuję dla was dyplomy na koniec roku <3

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *